22 Ocak 2013 Salı

GüneşGüneş taşları, gümüş kaplama ara toplarla dizildi.Kolye ucuna, güneş taşlarının tonuna uygun gümüş çevreli sedef kakma madalyon takıldı.
Kolye uzunluğu:53 cm.
Güneş Taşı özellikleri:Bedene canlılık ve dirilik verir,yorgunluğu alır ve bedene güneşin enerjisini verir.Depresyonu gidermeye yardımcı olur.
 Etsy de satışta.


20 Ocak 2013 Pazar

Akik Taşlı Ayakkabılı Kolye ve KüpeAkik taşları,altın kaplama ayakkabı figürlü kolye ucu ve aparatlar...Bir çift küpesi ile birlikte, canlı ve çarpıcı akik taşının enerjisini taşıyor.Bu kolye  ve küpesi  Etsy  ve emeksensin  de satışta.

13 Ocak 2013 Pazar

Muska - 2


 Mercan taşları,ametist taşları,kırmızı süet kordonu,eski gümüş paraları, Afgan püskülü ile gümüş kaplama  yöresel kumaşla kaplı muska bir araya getirildi.Etnik takı severlere özel tasarım otantik kolye.
Kolye Uzunluğu:41 cm. dir.
 


11 Ocak 2013 Cuma

İpekli Afgan Etnik Kolye


Mavi ipek kumaş, Afgan kolye ucu, bronz aparatlar, faset kesim kırmızı akik ve kristaller ile bezenmiş,ipek fular otantik  kolye.
Kolye uzunluğu:1m 54 cm dir.

10 Ocak 2013 Perşembe

Ametist Taşlı İncili KolyeKültür incileri,ametist kolye ucu,altın kaplama aparatlar, iğne oyası ve ebru ile desenlenmiş lila renkli saf ipek ile birleştirıldi.
 Ametist taşı,cilt hastalıklarına karşı iyi gelir.Enerji dolu olduğundan,çoğu insan üzerinde canlandırıcı etkisi vardır.Migrene,alerjiye,baş ağrılarına, depseyona iyi gelir.Bulunduğu çevredeki olumsuz negatif enerjiyi,pozitife çevirir.
Kolye uzunluğu:57 cm.